Ana sayfa

Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd.

Şirket profili

 


Ryder is located in Longhua district, Shenzhen Special Econonic Zone, neighbors on Hong Kong and near Macau. Ryder Longhua bölgesinde, Shenzhen Özel Econonic Bölgesi, Hong Kong ve Macau yakınında komşuları bulunmaktadır. We are focus on battery, charger and BMS business, which mainly engaging in the research, production of rechargeable batteries, battery packs, battery management systems, battery protective PCM, chargers and other related electronic products.At the beginning of year 2012, Ryder covers over ten thousand square meters for production. Biz esas olarak araştırma, şarj edilebilir pillerin üretimi, pil paketleri, pil yönetim sistemleri, pil koruyucu PCM, şarj cihazları ve diğer ilgili elektronik ürünler ile ilgilenen pil, şarj cihazı ve BMS işine odaklanıyoruz. 2012 yılının başında Ryder kapakları üretim için on binden fazla metrekare. Our products have been wildly used in various fields, such as e-bike, powered wheelchair, scooter, golf cart, skateboard, hoverboard,motorboat,motorcycle. Ürünlerimiz çılgınca e-bisiklet, elektrikli tekerlekli sandalye, scooter, golf arabası, kaykay, hoverboard, motorlu tekne, motosiklet gibi çeşitli alanlarda kullanılmıştır. Now we have provided professional battery power solutions and OEM services for customers from America, Japan, Korea, European, Middle East and Latin America. Şimdi Amerika, Japonya, Kore, Avrupa, Orta Doğu ve Latin Amerika'daki müşteriler için profesyonel pil gücü çözümleri ve OEM hizmetleri sağladık.

 


Our company, self-discipline and social commitment, take a customer first and people oriented management, make develop technologies and serve the society as our responsibility. Şirketimiz, öz disiplin ve sosyal bağlılık, önce müşteri ve insan odaklı yönetim almak, teknolojiler geliştirmek ve topluma bizim sorumluluğumuzda hizmet vermektedir. We take provide all mankind reliable and environmental friendly electrical power solution as our mission, dedicating to be a world leader in rechargeable battery and electronics power resources field. Şarj edilebilir pil ve elektronik güç kaynakları alanında dünya lideri olmayı hedefleyen tüm insanlığa misyonumuz olarak güvenilir ve çevre dostu elektrik enerjisi çözümü sağlıyoruz. Choose Ryder, trust Ryder, we will make progresses and win a better future together! Ryder'ı seçin, Ryder'a güvenin, ilerleme kaydedeceğiz ve birlikte daha iyi bir gelecek kazanacağız!

 


 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Ryder Elektronik 18 Temmuz 2005 tarihinde Shenzhen, özellikle pil paketleri işinde kuruldu. 2009 yılında şirket ISO9001 geçti ve müşterilerimizin üst düzey gereksinimlerini karşılamak için ürün kalite standardını geliştirdi.


2012 yılında Ryder Electronics yeni bir tesise taşındı ve üretim kapasitesini harcadı, Verimlilik eskisinden yaklaşık 10 kat arttı.


2013 yılında Ryder Electronics, sipariş yürütme sürecini denetlemek için ERP (SAP) sistemini ithal etti.


2017 yılında Ryder Electronics, Almanya'dan yüksek hızlı yama makinesi ithal eden SMT'yi genişletti.


Şimdiye kadar fabrika, enjeksiyon kalıplama, PCB tasarımı, SMT ve pil takımı montaj hizmetlerini entegre eden modern bir kuruluş haline geldi.


2018 yılında şirket ISO14001 sertifikasını geçti, üretim kalitesini ve kapasitesini daha da artırmak için otomatik pil üretim hattını tanıttı.


Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : RYDBATT TENERJİSİ RYDER KEENSTONE JOINTEDGES RYDELEC 瑞 鼎

No. Çalışanları : 300~500

Yıllık satış : 20000000-30000000

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : < 10%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Elektrikli Scooter Pil Paketi satış için iyi kalite Elektrikli Scooter Pil Paketi satış için iyi kalite Elektrikli Scooter Pil Paketi satış için iyi kalite Elektrikli Scooter Pil Paketi satış için