aboutus
  • Çin Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. şirket Profili

Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd.

Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Afrika, Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar: RYDBATT RYDER KEENSTONE ORTAKLARI RYDELEC 瑞鼎
No. Çalışanları: 300~500
Yıllık satış: 20000000-30000000
Yıl kurulan: 2005
İhracat p.c: 80% - 90%
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.
Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.
86-755-32903789
Bize ulaşın

Şirket profili

Çin Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. şirket Profili 0

 


Ryder, Longhua bölgesinde, Shenzhen Özel Ekonomik Bölgesinde, Hong Kong'da komşu ve Makao yakınında yer almaktadır.Biz esas olarak araştırma, şarj edilebilir piller, pil paketleri, pil yönetim sistemleri, pil koruyucu PCM, şarj cihazları ve diğer ilgili elektronik ürünlerin araştırılmasıyla uğraşan pil, şarj cihazı ve BMS işine odaklanıyoruz. 2012 yılının başında, Ryder kapakları üretim için on bin metrekareden fazla.Ürünlerimiz e-bisiklet, elektrikli tekerlekli sandalye, scooter, golf arabası, kaykay, hoverboard, motorlu tekne, motosiklet gibi çeşitli alanlarda çılgınca kullanılmaktadır.Şimdi Amerika, Japonya, Kore, Avrupa, Orta Doğu ve Latin Amerika'dan müşteriler için profesyonel pil gücü çözümleri ve OEM hizmetleri sağladık.

 

Çin Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. şirket Profili 1


Şirketimiz, öz disiplin ve sosyal bağlılık, önce müşteri ve insan odaklı yönetim, geliştirme teknolojileri yapmak ve topluma hizmet etmek sorumluluğumuzdur.Şarj edilebilir pil ve elektronik güç kaynakları alanında bir dünya lideri olmaya adayarak, tüm insanlığa güvenilir ve çevre dostu elektrik enerjisi çözümü sağlamayı misyon ediniyoruz.Ryder'ı seçin, Ryder'a güvenin, ilerleme kaydedeceğiz ve birlikte daha iyi bir gelecek kazanacağız!

 


 

Geçmiş


Ryder Elektronik 18 Temmuz 2005 tarihinde Shenzhen, özellikle pil paketleri işinde kuruldu. 2009 yılında şirket ISO9001 geçti ve müşterilerimizin üst düzey gereksinimlerini karşılamak için ürün kalite standardını geliştirdi.


2012 yılında Ryder Electronics yeni bir tesise taşındı ve üretim kapasitesini harcadı, Verimlilik eskisinden yaklaşık 10 kat arttı.


2013 yılında Ryder Electronics, sipariş yürütme sürecini denetlemek için ERP (SAP) sistemini ithal etti.


2017 yılında Ryder Electronics, Almanya'dan yüksek hızlı yama makinesi ithal eden SMT'yi genişletti.


Şimdiye kadar fabrika, enjeksiyon kalıplama, PCB tasarımı, SMT ve pil takımı montaj hizmetlerini entegre eden modern bir kuruluş haline geldi.


2018 yılında şirket ISO14001 sertifikasını geçti, üretim kalitesini ve kapasitesini daha da artırmak için otomatik pil üretim hattını tanıttı.


Hizmet


Ryder Longhua bölgesinde, Shenzhen Özel Econonic Bölgesi, Hong Kong ve Macau yakınındaki komşuları bulunmaktadır. şarj edilebilir pilin oductionBiz esas olarak araştırma, pres, pil paketleri, pil yönetim sistemleri, pil koruyucu PCM, şarj cihazları ve diğer ilgili elektronik ürünler yapan pil, şarj cihazı ve BMS işine odaklanıyoruz. 2012 yılının başında Ryder kapakları üretim için on binden fazla metrekare. Ürünlerimiz çılgınca e-bisiklet, elektrikli tekerlekli sandalye, scooter, golf arabası, kaykay, hoverboard, motorlu tekne, motosiklet gibi çeşitli alanlarda kullanılmıştır. Şimdi Amerika, Japonya, Kore, Avrupa, Orta Doğu ve Latin Amerika'daki müşteriler için profesyonel pil gücü çözümleri ve OEM hizmetleri sağladık.


Ekibimiz


Araştırma & Geliştirme

Ryder, mevcut ürünleri geliştirmek ve yeni teknolojiler uygulamak için sürekli olarak başarılarını geliştiriyor. Mühendislerimiz ve teknisyenlerimiz Yeni ürünler tasarlayın;

Üretim süreci teknolojisini geliştirmek;

Müşterinin taleplerini entegre edin


Kalite kontrol

Ryder müşterilerine bugün ve gelecekte mevcut en yüksek kaliteyi sunmayı taahhüt eder. Gelen Kalite Kontrol (IQC) dahil olmak üzere her süreçte toplam kalite kontrolünü uygulayan profesyonel QC teknisyenlerine sahibiz; I-süreç Kalite Kontrol (IPQC); Dışarı giden Kalite Kontrol (OQC) ,; Nihai Kalite Kontrol (FQC); Güvenlik ve Güvenilirlik Testi, vb.


Test Merkezi

Kaliteyi sağlamak için her newell için Ryder seri üretimden önce güvenlik testini yapacaktır. Test şunları içerir: Serbest düşme, darbe, tırnak delici, Kırma Termal şok, Mermi, Kısa devre, Aşırı Şarj ve Aşırı Deşarj. Bu test içerikleri geçti, sonra seri üretime geçebilir.

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Miss. Vera
Tel : 86-755-32903785
Faks : 86-755-32903781
Kalan karakter(20/3000)